کاغذ تیشو چیست و کاربرد های آن کدام اند

کاغذ تیشو | ویژگی کاغذ تیشو | کاربرد کاغذ تیشو | خرید انواع کاغذ | فروشگاه اینترنتی کاغذ صادق

کاغذ تیشو در واقع همان دستمال کاغذی قبل از برش و به شکل در آمدن است. این نوع کاغذ معمولا دارای وزن استاندارد ۱۴-۱۶ گرم در متر مربع است.چندین کارخانه تولید کاغذهای بهداشتی در کشور فعال هستند که برخی از آنها عبارتند از شرکت نو ظهور، حریر خوزستان و لطیف که تیشوی تولیدی این واحدها جهت تبدیل به دستمال کاغذی، حوله کاغذی، دستمال توالت و دستمال سفره است  در ادامه به ویژگی کاغذ تیشو و کاربرد کاغذ تیشو می‌پردازیم. با فروشگاه اینترنتی کاغذ صادق برای خرید انواع کاغذ ، کاغذ گلاسه کاغذ چسبدار ،خرید کاغذ سل پرینت  و خرید کاغذ رنگی a4 همراه باشید.

کاغذ تیشو

تولید این کاغذها در کشور نسبت به سایر کاغذها از قبیل کاغذ چاپ، تحریر، روزنامه، مقوا و کاغذهای بسته بندی در حد پایین تر قرار دارد و علت آن را می توان کمی مقدار مصرف آنها در سبد مصارف خانوار جست وجو کرد. با توجه به استفاده روزافزون از محصولات ذکر شده با توجه به بالا رفتن سطح فرهنگ جامعه و رعایت بهداشت ، نیاز به تولید تیشو که ماده اولیه اصلی تولید این محصولات می باشد نیز بسیار ضروری می باشد.

محصولات طرح انواع تیشو جهت تولید محصولات مختلف از جمله انواع دستمال کاغذی ، کاغذ توالت ، حوله آشپزخانه ، دستمال سفره و …. می باشد . یکی از مهمترین شاخص های رشد اقتصادی، فرهنگی و بهداشتی در هر جامعه را میزان مصرف کاغذ در آن جامعه می شناسند، به طوری که افزایش مصرف کاغذ چاپ و تحریر و روزنامه نمادی از رشد فرهنگی و رشد مصرفی انواع کاغذهای بسته بندی و مقوای صنعتی را نشان رشد اقتصادی و فزایش میزان مصرف کاغذهای بهداشتی را ناشی از رشد و بهبود بهداشت در آن جامعه می دانند .

کاغذ تیشو | ویژگی کاغذ تیشو | کاربرد کاغذ تیشو | خرید انواع کاغذ | فروشگاه اینترنتی کاغذ صادق

دستمال کاغذی های تیشو

محصولات طرح انواع تیشو جهت تولید محصولات مختلف از جمله انواع دستمال کاغذی ، کاغذ توالت ،حوله آشپزخانه ، دستمال سفره و … می باشد . یکی از مهمترین شاخص های رشد اقتصادی، فرهنگی و بهداشتی در هر جامعه را میزان مصرف کاغذ در آن جامعه می شناسند، به طوری که افزایش مصرف کاغذ چاپ و تحریر و روزنامه نمادی از رشد فرهنگی و رشد مصرفی انواع کاغذهای بسته بندی و مقوای صنعتی را نشان رشد اقتصادی و افزایش میزان مصرف کاغذهای بهداشتی را ناشی از رشد و بهبود بهداشت در آن جامعه میدانند.

اجرای برنامه های توسعه فرهنگی، اقتصادی، بهداشتی و اجتماعی در هر کشور دامنه وسیعی را برای رشد فرهنگی ، اجتماعی و بهداشتی به وجود آورده و شتاب فزاینده ای را در مصارف انواع کاغذ پدید می آورد. علاوه بر آن افزایش سریع جمعیت و رشد بینش فرهنگی در جامعه و تحلیل علم و دانش از یک طرف و افزایش تولید انواع کالا برای مصارف داخلی و صادرات که با استفاده از انواع کاغذ و مقوا جهت بسته بندی های متناسب و عرضه به بازار مصرف همراه است. موجب تشدید تقاضا برای مصرف انواع کاغذ و مقوا می شود.

ساخت کاغذ

تکنولوژی ساخت هر یک از انواع کاغذها از پیچیدگی و ظرافت خاص برخوردار است و دانش فنی، تجربه، امکان تأمین مواد اولیه مرغوب از ارکان اساسی تولید کاغذ به شمار می رود و در پروسه تولید انواع کاغذ مهمترین نقش را خمیر کاغذ به عنوان ماده اولیه در کارخانجات کاغذسازی بازی می کند و در صورتی امکان تأمین انواع خمیر کاغذ در کشور فراهم گردد می توان امیدوار بود که تولید آن در حد مصارف داخلی انواع کاغذ به اتکاء دانش و تجربه موجود امکان پذیر می گردد.

برای خرید انواع کاغذ با فروشگاه اینترنتی کاغذ صادق همراه باشید.

کاغذ بهداشتی

در میان انواع کاغذها، کاغذ بهداشتی مهمترین عامل پیشگیری در سرایت امراض و شیوع آن در جامعه است. آمار و ارقام ارائه شده توسط کارشناسان و متخصصین بهداشت در مورد بیماریهای ناشی بر اثر استفاده از لوازم غیربهداشتی سنتی، ضرورت و اهمیت کاربرد انواع کاغذهای بهداشتی را به وضوح نشان میدهد به ویژه در این زمان و در شرایطی که آلودگیهای بهداشتی بر اثر کثرت جمعیت در هر کشور، بیماری های جدید و هزاران علل اجتماعی دیگر سیر صعودی پیدا کرده است.

کاغذ تیشو | ویژگی کاغذ تیشو | کاربرد کاغذ تیشو | خرید انواع کاغذ | فروشگاه اینترنتی کاغذ صادق

به همین دلیل نیز همه روز شاهد روند افزایش مصرف کاغذهای بهداشتی در کشورهای مختلف جهان می باشیم. از جمله کالاهای بهداشتی که در پیشگیری از گسترش بیماریهای گوناگون در نیم قرن گذشته بسیار موثر قرار گرفته، استفاده از فرآورده های کاغذ بهداشتی مانند نوار بهداشتی، پوشک بچه و دستمال های کاغذ بوده است. با افزایش سطح آگاهی های اجتماعی، توسعه فرهنگ، دانش و آگاهیهای اجتماعی و بهداشتی در هر جامعه، مصرف محصولات سلولزی بهداشتی جنبه ضروری پیدا کرده و در این زمینه سرمایه گذاری قابل توجهی در جهت تولید این محصول در کشورهای مختلف صورت پذیرفته است.

کاغذ تیشو یکی از مواد اولیه و اصلی در تولید محصولات بهداشتی مانند دستمال کاغذی، حوله کاغذی، کاغذ توالت، نوار بهداشتی، تامپون و دستمال سفره و پوشک می باشد. گرچه انواع کاغذها را می توان از ضروریات و یکی از مواد مصرفی در جوامع پیشرفته دانست ولیکن به جرأت می توان گفت که محصولات کاغذ بهداشتی در میان سایر انواع کاغذها از بدو تولد تا زمان مرگ هر انسان در این جوامع همراه و مورد استفاده انسان قرار می گیرد و بهمین سبب است که در کشورهای صنعتی و پیشرفته استفاده از کاغذهای بهداشتی مصرف سرانه آن هر ساله روبه افزایش می باشد.

برای خرید انواع کاغذ با کاغذ صادق همراه باشید.

ویژگی های کاغذ تیشو

ویژگی های کاغذ تیشو   که نسبت به ویژگی های دیگر بیشتر تحت تأثیر فرایند های تکمیلی قرار می گیرند برخی از ویژگی کاغذ تیشو عبارتند از: جذب آب بالک مقاومت ترمی تعداد  لایه و ظاهر مطلوب. این عبارات در صنعت تیشواز اهمیت خاصی برخوردارند. بسته بندی هایی که این ویژگی ها و مکانیسم های پیشین آن ها را می شناسند توانایی بیشتری برای تنظیم و تغییر فرایند های تکمیل جهت دستیابی  به حداکثر کارایی را دارند. شرح این ویژگی ها در ذیل تجزیه و تحلیلی از نقطه نظرات مشتریان و مصرف کنندگان محصولات کاغذ های بهداشتی است. چگونگی مصرف محصول مهم تراز چگونگی محصول می باشد .

کاغذ تیشو | ویژگی کاغذ تیشو | کاربرد کاغذ تیشو | خرید انواع کاغذ | فروشگاه اینترنتی کاغذ صادق

کاربرد کاغذ تیشو

 یکی از کاربرد کاغذ تیشو این است که یکی از مواد اولیه و اصلی در تولید محصولات بهداشتی مانند دستمال کاغذی، حوله کاغذی، کاغذ توالت، نوار بهداشتی، تامپون و دستمال سفره و پوشک می باشد. گرچه انواع کاغذها را می توان از ضروریات و یکی از مواد مصرفی در جوامع پیشرفته دانست ولیکن به جرأت می توان گفت که محصولات کاغذ بهداشتی در میان سایر انواع کاغذها از بدو تولد تا زمان مرگ هر انسان در این جوامع همراه و مورد استفاده انسان قرار می گیرد و به همین سبب است که در کشور های صنعتی و پیشرفته استفاده از کاغذهای بهداشتی مصرف سرانه آن هر ساله روبه افزایش می باشد. و کاربرد کاغذ تیشو رایج تر است.

برای خرید انواع کاغذ همچنین با اینستاگرام فروشگاه اینترنتی کاغذ صادق همراه باشید.

نیاز به مشاوره دارید؟
02133900811 09123009416

مزیت های فروشگاه کاغذ صادق

قیمت مناسب

کاغذ صادق واردکننده محصولات کاغذ در ایران با بهترین کیفیت و قیمت بسیار عالی بهترین قیمت ها را برای شما عزیزان ارائه میدهد

کیفیت عالی

کاغذ صادق همواره در امر واردات کاغذ سعی کرده بهترین محصولات و برنده های تولید کننده کاغذ در سطح جهانی را به دست مردم شریف ایران برساند

ارسال سریع

کاغذ صادق ارسال سریع محصولات شما را تضمین میکند و طی 24 ساعت محصولات شما اماده و ارسال میگردد درب محل کار و منزل شما

پشتیبانی 24 ساعته

کاغذ صادق همواره 24 ساعته شبانه روز در خدمت مشتریان عزیز میباشد که اگر محصولات ارسال شده مشکلی داشت سریعا بازبینی و محصول جایگزین را برای شما ارسال میکند

مقالات سایت

 • مقالات
 • محصولات ما
 • ادرس دفتر مرکزی : میدان بهارستان خیابان ظهیرالاسلام بعد از کوچه نور پور پلاک۱۲۳
  ادرس انبار:سه راه افسریه شهرک رضویه ابتدای ۲۰ متری اسکندرلو(نخلی)پلاک۶۶۴
  آدرس دفتر شرق : تهران پارس خیابان استخر انتهای خیابان ۲۳۶ خیابان بختیاری پ ۹۸
  02133900811 - 09123009416 - 09120938901
  تماس با ما
  طراحی سایت و سئو و بیهنه سازی توسط آی دولوپر اینستاگرام ماتلگرام ما